l>

MÜKEMMELLİK

İşimize duyduğumuz saygının bir sonucu olarak her zaman daha iyisini yapmaya ve en iyi kalitede hizmet vermeye çalışıyoruz. Üretim politikamızda 'olmasa da olur' mantığıyla değil 'olmazsa olmaz' ilkesiyle ilerliyoruz.

web builder software

SAYGI

Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir. Kurulduğumuz andan itibaren size ve yaptığımız işe duyduğumuz saygı ve ilkelerimizden asla vazgeçmemiş olmamız şirketimizin sektöründe önemli bir konumda olmasını sağlamıştır.

KEŞİF

Mevcut ürün ve hizmetleri geliştirerek müşterilerimizin değişen, gelişen taleplerini karşilayacak ürünleri araştırıyoruz. Teknolojiyi yakındantakip ederek çağın yeniliklerini yakalıyoruz.

İSTEK

Mühendislik, üretim, montaj, eğitim, teknik asistanlık… Bu işleri, size daha iyi hizmet verebilmek için ilk günkü heyecanla yapıyoruz.

MÜHENDİSLİK

Germühendislik ürün geliştirme, imalat, üretim konularındaki tecrübelerini profesyonel kadrosu ile mükemmellik merkezi anlayışı içerisinde, mühendislik ve tasarım hizmeti vermektedir.

FİNANS

Anahtar teslim projelerde, ihtiyacınız olan finansı bulmanıza yardımcı oluyoruz.

ÜRETİM

Germühendislik günümüz teknolojisini yakından takip etmektedir. Günümüz şartlarına uygun bilgisayar destekli makineleri sayesinde kısa zaman içerisinde üretimini hızlandırmış, termin tarihlerini aşağıya çekmiş ve üretimde yüksek kaliteyi yakalamıştır.

MONTAJ

Germühendislik üretimini gerçekleştirdiği projelerin montajını profesyonel kadrosu sayesinde en kısa sürede sorunsuz olarak gerçekleştirmektedir.

EĞİTİM

Germühendislik bünyesinde bulunan uzman personeli sayesinde sıcak hadde tesisi işletmeciliği ve vinç sektöründe müşterilerine eğitim hizmeti de sağlamaktadır.

TEKNİK ASİSTANLIK

Germühendislik çeşitli sektörlerde yatırım yapmayı düşünen müşterilerine istekleri doğrultusunda teknik asistanlık hizmeti vermektedir.

VİZYONUMUZ

Müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak,

Ekonomi, büyüme ve karlılığın önemine inanmak,

Değişime ve gelişime açık olmak,

Konusunda en iyisi olmaya dair inançlı ve hevesli olmak,

Üstün iş ahlakı ve dürüst çalışmak,

En önemli sermayemizin insan kaynağı olduğunu vurgulamak,

Sürekli gelişmek için fon ve kaynak yaratma çabasında olmak

MİSYONUMUZ

Şirketimizin yetenek ve kapasitesi doğrultusunda, müşterilerimizin tüm ürün ve hizmet beklentilerini dünya standartlarında karşılamak,

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini arttırmak,

Amaçlarımızı çevreye ve doğaya zarar vermeden, ilişki içerisinde olduğumuz kurum ve kişilerle uyum içerisinde gerçekleştirmek,

Demir-Çelik sektöründeki global gelişmelere katkıda bulunmak,

Demir-Çelik ve vinç imalatı sektöründe üretim, satış ve mühendislik faaliyetleri entegre ederek gelişmek.

 

Tedarikçiler

 • ABB
 • ArcelorMittal Rzk Celik
 • SICMEMOTORI
 • Siemens
 • Telemecanique
 • Mag
 • Maina
 • Parker
 • Rexroth
 • Skf
 • Standart Pompa